Polski - English
Facebook logo
Image: ERP Recycling Operator
O Nas

Jesteśmy tutaj by Tobie pomóc w rozwiązaniu Twoich zobowiązań wynikających z obecnej legislacji.

PrintEmailBookmark/FavoritesShare
Mail Print Add Social

Europejska Platforma Recyklingu Polska Spółka Akcyjna została wpisana do rejestru przedsiębiorców 11 stycznia 2006 roku. Utworzyły ją Sony, HP, Electrolux i P&G. Naszym celem było wdrożenie dyrektywy ZSEiE Unii Europejskiej. W chwili obecnej jesteśmy jedyną organizacją o zasięgu międzynarodowym sięgającym również, aż po Izrael czy Brazylię. Zarządzamy zintegrowaną siecią filii wraz z szeroko rozwiniętym know-how funkcjonującym na poziomie międzynarodowym i opartym o ofertę recyklingu również dla baterii i opakowań. Jako jedyna zatwierdzona paneuropejska organizacja odzysku zdobyliśmy zaufanie ponad 2700 członków. Co więcej jesteśmy pierwszą na rynku organizacją oferującą przejęcie obowiązków producentów dla ZSEiE, baterii i opakowań w całej Europie.

Nasz zespół rozwijał się stopniowo na przestrzeni tak wielu lat. Śmiało możemy stwierdzić, że posiadamy wyjątkową grupę specjalistów z unikalnymi kwalifikacjami. W chwili obecnej stanowimy bardzo zgraną drużynę tu w Polsce, ale również na terenie Europy. Dzielimy się pasją, wiedzą, pomocą i szacunkiem. Jesteśmy silną grupą dążącą do wyznaczania coraz wyższych standardów świadczonych usług. Naszym celem nie jest zysk, a przede wszystkim doprowadzenie do właściwego wypełnienia obowiązków wynikających z legislacji polskiej i europejskiej.

Jesteśmy dumni by reprezentować tak prestiżową spółkę, jaką jest ERP Polska. Przez okres ponad ośmiu lat pozyskaliśmy kilkuset klientów – w tym największych producentów i dystrybutorów sprzętu z listy firm Fortune-500. Ten niebywały sukces jest odzwierciedleniem naszej wieloletniej, ciężkiej i często wymagającej pracy. ERP Polska od dawna należy do europejskiej czołówki organizacji odzysku, czego dowodem jest nasza działalność w 32 krajach, w tym w 28 państwach Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Turcji, Izraelu oraz Szwajcarii.

 

Zapewniamy atrakcyjną ofertę wdrożenia Dyrektywy ZSEiE oraz baterii i opakowań dla naszych członków, konsumentów, środowiska i nas.
Tworzymy nowe pan-europejskie rozwiązania wychodząc na przeciw konkurencji na rynku usług zarządzania odpadami.
Opłacalne i innowacyjne strategie pomagają naszym klientom właściwie zrozumieć obowiązek na nich spoczywający.
Zwracamy szczególną uwagę na wdrożenie Dyrektyw UE by chronić konsumentów, biznes i środowisko.

W skrócie:

  • ERP Polska została założona w 2006 roku
  • Oferujemy nasze usługi w 32 krajach
  • Obecnie prowadzimy 25 organizacji odzysku
  • 95 osobowy zespół stale zarządza i nadzoruje nasze usługi
  • Posiadamy ponad 3000 umów z producentami
  • 32 firmy z listy Fortune-500 są członkami ERP

                                                                                                                  ( Dane – wrzesień 2013 r.)

Jesteśmy tutaj by Tobie pomóc w rozwiązaniu Twoich zobowiązań wynikających z obecnej legislacji. Zapraszamy do kontaktu z nami; napisz lub zadzwoń. Gwarantujemy Ci szybką odpowiedź i najwyższej jakości opiekę w Polsce i Europie. Zapraszamy!